ВІТАЄМО
IT- Інтеграція
Построение и модернизация IT-инфраструктуры, физическая и виртуальная интеграция IT-коммуникаций для бизнеса
ПОСЛУГИ
IT Інтеграція
Разработка и интеграция лучших решений для оптимизации работы вашего бизнеса
ПРО НАС
Надійний партнер, якому довіряють сотні міжнародних та українських компаній
IT Smart Heads – це частина групи компаній Smart Solutions, провідного провайдера послуг аутсорсингу BPO та управління персоналом з 2009 року.
Якість за міжнародними стандартами
Компанія Smart Solutions пройшла аудит і сертифікувалася за міжнародним стандартом ISO 9001:2015 «Системи управління якістю» і OHSAS 18001:2010 «Система управління гігієною та безпекою праці», що гарантує стабільно високу якість надання послуг IT аутсорсингу.
2 міжнародних філії
250+ співробітників в штаті
250 постійних клієнтів
15 регіональних офісів
ПАРТНЕРИ
Нам довіряють
Працювали з нами?
Залишити відгук
Ми працюємо над створенням цінності для наших клієнтів завдяки якості послуг, які ми надаємо. Ми твердо віримо, що успіх компанії створюють люди, які працюють в ній. Ми зібрали чудову команду професіоналів, які люблять свою справу.

Як результат, ми прагнемо завжди відповідально діяти з тими, хто працює на нас, з тими діловими партнерами, які працюють з нами, і в кожній громаді, де ми працюємо.

Ми закриваємо поточні та операційні питання по всій Україні, а при необхідності, щоб встановити більш стабільну роботу компанії-партнера, спочатку даємо рекомендації і допомагаємо побудувати ефективну інфраструктуру.
ПІДТРИМКА
Залишилися питання?
Залиште ваші контактні дані і ми зв'яжемося з вами
Відправити